O NÁS

O NÁS

Spoločnosť Heckel Holsters je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom kydexových puzdier či už na zákazku s customizáciou zákazníka alebo výrobou priamo pre firmy.

Nedostatok kvalitného, pohodlného a funkčného vybavenia dostupného primárne v zahraničí nás prinútili priniesť na trh niečo o čom si myslíme že chýba.

Naše puzdra sú vyrobené z  frézovaných pevných foriem, ktoré zaisťujú dokonalú líniu produktu spojenú s perfektnou funkčnosťou a presnosťou.

Naším cieľom nie je ponúkať puzdra na čo najväčší počet typov zbraní, bateriek a variant ale zamerať sa na tie najpredávanejšie a vyrábať ich v dokonale presných líniách v čo najvyššej možnej kvalite tak aby každé puzdro vypadalo identicky.

Každé naše puzdro je dodávane s retenčným šróbom ktorým si zákazník môže regulovať silu „svoru“ tak aby puzdro fungovalo úplne podľa predstáv zákazníka.

Lúčik spúšte je pri každom variante puzdra úplne zakrytý a zbraň je držaná v puzdre s upínacou silou presne podľa potreby strelca. Pri realizácií je zvolená presná hĺbka výrezu pre prsty vystreľovacej ruky aby ste mohli zbraň pohodlne a bezpečne uchopiť. Ďalším dôvodom prečo siahnuť po našich produktoch je ten že puzdra vyrábame výlučne z 2,4mm kydexu čo v EU nie je štandardom. Tento kydex je pevnejší, odolnejší a vhodný aj do tých najextrémnejších podmienok. Toto ale i mnohé ďalšie sú argumenty prečo siahnuť práve po produktoch od spoločnosti Heckel Holsters.